Nowości

video

video

video

video

video

video

O iluzji i Magic Show Marcina Muszyńskiego

.

.

.

Tam, gdzie kończy się rzeczywistość, zaczyna się magia…

Wyjątkowa oprawa plastyczna, poruszająca muzyka, niezwykłe sztuki – pokazy iluzjonistów zachwycają od zawsze. Pozwalają przenieść się na chwilę w inny wymiar, porwać się emocjom i odkryć w sobie wyjątkową ciekawość. Lewitacja fortepianu z pianistą, przecinanie człowieka na pół przerażają, fascynują, wprawiają w osłupienie.

Spektakularne Magic Show stanowią idealne atrakcje na imprezy firmowe, eventy kulturalne, czy uroczystości rodzinne. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach występy gwarantują niezapomniane wrażenia obserwatorom. Łącząc umiejętnie elementy tajemniczości i zaskoczenia pobudzają wyobraźnię, a zarazem czynią uroczystość niepowtarzalną.

Najlepsi iluzjoniści zabierają widzów w nieznane im rejony percepcji, oczarowują, oburzają, poruszają. Cokolwiek nie zrobią, sprawią, że o każdym wydarzeniu Goście będą rozprawiać dniami, tygodniami, miesiącami. Ryzykują, by stworzyć niepowtarzalne widowisko.

Do grona wybitnych przedstawicieli tej niezwykłej sztuki należy także Marcin Muszyński, iluzjonista z ogromnym doświadczeniem. Postać znana z licznych programów telewizyjnych, pokazów oraz udziału w programie rozrywkowym „Mam Talent”, gdzie intrygował widzów swoimi niesamowitymi i zaskakującymi sztukami, przez wiele odcinków.

iluzjonista Marcin Muszynski

slot pulsa tanpa potongan | Megasloto | Bandarsloto | slot pulsa tanpa potongan | lk21